Nejnovější recenze ze sekce Hygiena a hygienické potřeby

PrimaSoft Jumbo 280 exclusive 6 ks

PrimaSoft Jumbo 280 exclusive 6 ks

Ověřený zákazník FORSTCZ raduco

Přidáno: 11. května 2024

(naposledy upraveno 11. května 2024)

Zakoupeno v FORSTCZ

• Papír je jemný, nesmrdí, žádný recyklát.

Ověřený zákazník Testuj.to Renata

• Pumpička jako dávkovač
  • Šetrné složení

Intimní emulze Bella sensitive mě příjemně překvapila. Její mycí schopnosti jsou dostatečné a zároveň je velmi šetrná k pokožce. Vyhovuje mi složení produktu i konzistence. Velkým plusem je pro mě balení produktu s praktickým dávkovačem. Produkt doporučuji, jsem velmi spokojená.

Superfresh Chamomile vlhčené ubrousky pro děti 72 ks

• Tenké
  • Bez parfemace
  • Příjemné na dotek
  • Žádné

Na vložkách mne velmi překvapila tenkost, díky které jsou diskrétní a během dne ani nevíte, že vložku máte. Velmi oceňuji, že jsou bez parfemace a jsou velmi příjemné na dotek. Takovým bonusem se hezky design obalů a originální tvar vložky. Za mne naprosto skvělé.

Ověřený zákazník Testuj.to Daniela

• Vůně
  • Obal
  • Žádné

Intimní emulze značky Bella sensitive je opravdový odborník v tomto odvětví opravdu vědí co žena potřebuje. Nejen že má příjemnou a lehkou vůni která není přehnaně agresivní ale také po jeho použití vás netrápí nepříjemný pocit nebo svědění či pálení.

Felce Paglieri Azzurra Muschio Bianco 3 mýdla se svěží vůní 3x100 g

Felce Paglieri Azzurra Muschio Bianco 3 mýdla se svěží vůní 3x100 g

Ověřený zákazník NěmeckýEshop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 11. května 2024

(naposledy upraveno 11. května 2024)

Zakoupeno v NěmeckýEshop.cz

Voní.

Ověřený zákazník Testuj.to Eva

• Velmi tenké
  • Vysoká absorbční schopnost
  • Povrch z měkké textílie
  • Velmi zajímavý obal
  • Nejsou vhodné na noc

Hygienické vložky Bella for Teens ultra Sensotive jsou ideální pro každodenní použití. Poskytují velký komfort, disponují vysokou savostí díky gelu obsaženému v absorbčním jádru. Mají povrch z měkké textílie a jejich tloušťka je pouze 2 mm. Nedráždí pokožku a nezpůsobují alergie. Navíc jsou prodyšné a udržují pokožku v suchu a pohodlí po celý den. Osvědčili se nejenom při každodenním nošení ale zejména při pohybových aktivitách. S těmito hygienickými vložkami se bude každá žena cítit pohodlně a bezpečně.

Bella Mamma Comfort poporodní vložky 10 ks

Bella Mamma Comfort poporodní vložky 10 ks

Ověřený zákazník Testuj.to Alzbeta

• Tenké, ohebné
  • Na noc je to málo

S těmito vložkami jsem spokojená, na denní nošení jsou optimální, dost savé, komfortní. Oproti vložkám předpotopního typu fasovaným v nemocnici je toto nesrovnatelný luxus. Na noc to není ještě úplně 100% ochrana, spím radši s podložkou. Je velká škoda, že jsem tyto vložky neviděla v drogerii, když jsem čekala první dítě. Odpustila bych si nepříjemné zkušenosti s předraženými rádoby funkčními produkty. Navzdory tomu, že některé byly zakoupeny v lékárně za hříšné částky, neprokázaly mi zdaleka tak dobrou službu. Uvítala bych do budoucna možnost koupě megapacku, tyto mikro baleníčka vydrží maximálně na dva dny. Ušetřilo by se tím na obalovéˇ materiálu. Vzhledem k tomu, že očistky většinou trvají ve své nejsilnější formě 20 dní.

Ověřený zákazník Testuj.to Nicola

• bez parfemace
  • tenke
  • slaba lepiva vrstva

Vlozky Bella for Teens ultra Sensitive jsou uplne bez parfemace, takze vubec nedrazdi pokozku. Jsou velmi tenke a hebke, takze jsou prijemne na noseni. Jako minus vidim slabsi lepivou vrstvu, ktera nedrzi prilepena na 100%, ale neni to zadny zasadni problem.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• Pumpička
  • Složení
  • Konzistence
  • Pro někoho absence vůně

Balení je praktické, pumpička se dobře a lehce stlačuje, produktu dávkuje tak akorát. Nemá nepříjemně gelovitou konzistenci. Příjemný, nedráždivý a nevysušující ve srovnání s jinými výrobky. Kladně hodnotím složení, zejména absenci parfemů a obsah kyseliny mléčné.

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

• Tenkost
  • Hebkost
  • Lehká aplikace
  • Délka vložky

Vložky značky Bella teens jsou opravdu tenké a hebké jak slibují. Jejich tenkost je až překvapující, ale nelekejte se vydrží a ihned neprotečete. Dále co vložky Bella také slibují je, že jsou bez parfemace. Opravdu při jejich rozbalení vás nepřepadne silný aromatický závan ale pouhá lehká vůně
Tyto vložky doporučuji

Ověřený zákazník Testuj.to Zuzana

• Tenke
  • Prodyšné
  • Hebké

Tyhle vložky jsou naprosto skvěle, mají křidýlka, které mi vyhovují, jsou opravdu dost tenké, to ale nic nemění na tom, ze jsou i skvěle savé. Taky bych ráda vyzdvihla to, ze jsou opravdu hebké, nikde nevadí a vůbec je necítím. Mohu jen a jen doporučit všemi deseti.

Hemoral vlhčené hyg. ubrousky na hemoroidy 20 ks

Hemoral vlhčené hyg. ubrousky na hemoroidy 20 ks

Ověřený zákazník Dr. Max lékárna Lenka

Zakoupeno v Dr. Max lékárna

• Účinkuje dobře.

Díky jednotlivě baleným ubrouskům se výborně hodí na cesty.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• Hebké
  • Bez parfemace
  • Balení zásilky

Název je velmi zavádějící a mohl by odradit starší ženy při nákupu. Přitom bych je doporučila všem ženám, které se chtějí cítit lépe. A ne jen to. Mám velmi citlivou pokožku, a díky tomu, že jsou bez parfemace a mají heboučký povrch , mají obrovské plus. Žádné negativa jsem nenašla

LUNA+ menstruační kalhotky černá M

LUNA+ menstruační kalhotky černá M

Ověřený zákazník LUNAcare Ověřený zákazník

Zakoupeno v LUNAcare

Ze všech vyzkoušených značek jsou tyto nej..., Nejpříjemnější, nejspolehlivější, přijatelná cena.

Ověřený zákazník Testuj.to Eva

• Hladkost
  • Tenkost
  • Odolnost
  • Netlačí
  • Vzhled
  • Velikost balení

Pohodlné vložky s krásným vzhledem. Jsou velmi pohodlné, nijak netlačí ani nezapáchají chemií. I přes to,že jsou tenké mají výdrž a během testování nedocházelo k žádným nehodám. Nezpůsobují žádné otoky, ani žadné začervenání ani podrázdění. Mohu doporučit.

Ověřený zákazník Testuj.to Dagmar

• Ano

Výrobek příjemně voní, žádná stopa po chemickém agresivním zápachu, má hezké složení vhodné pro citlivou pokožku. Blahodárně působí na pokozku intimnich partií svou jemností, šetrností a snášenlivostí. Emulze je příjemná, žádné štípání, vysušování a dráždění. Konzistence výrobků je ideální. Vřele doporučuji,

Nebiolina Jemný intimní gel 500 ml

• absorbce
  • tenké vložky
  • vzhled
  • bez parfemace
  • ocenila bych více vložek v jednom balení

Na první pohled malé a lehké balení, takže je hned vidět, že vložky nejsou tak markantní jako jiné značky. Bála jsem se, že si nezachovají savost, ale opak je pravdou, určitě nezklamaly. Ideální je, že jsou bez parfemace, takže do těla pouštím méně chemie.
Povrch vložky je úžasně jemný, hebký a příjemný na omak. Co bylo příjemné zjištění - vzhled vložky, milá srdíčka, kytičky atd.
Celkově hodnotím jako povedený produkt.

Zobrazuji 101 - 120 ze 500 recenzí 1...4 5 [ 6 ] 7 8...25